Про Сад

Ми - сучасна українська компанія, яка вирощує смачні яблука.
Наш сад був заснований у 2015 році. На сьогоднішній день він має понад 48 гектарів з амбітними планами розширення.
В Україні ми розташовані в екологічно чистому районі Буковини. Між містами Вiнниця та Чернівці. Біля могутньої річки Дністер.

Дiзнатися бiльше

Робота саду

Ми вирощуємо найсмачніші сорти органічних яблук, використовуючи кращий світовий досвід.

Вирощування

Наші дерева надходять з розплідників у Тиролі та районі Больцано.
Ми використовуємо сертифікованого агронома. Нідерландська компанія Fruit Consult - наш експертний радник.

Пакування

Упаковка та сортування здійснюються за допомогою автоматичних ліній.

Зберiгання

Яблука, що зберігаються в сучасних сховищах для охолодження. Кисень і СО2 регулюються для уповільнення процесу дозрівання, повільного гниття та дозрівання. Поглинання СО2 та етилену зі зберігання допомагає зберегти їх свіжими та хрусткими протягом кількох місяців після збирання.

Контроль якостi

Наш фруктовий сад застосовує суворі стандарти забезпечення якості та контролю, щоб забезпечити найвищий рівень свіжості, безпечності харчових продуктів, якості та простежуваності від дерева до супермаркету та нарешті до вашого столу.

Сорта яблук

 

Гала
  • Опис: Гала з повним кольором і невеликими смужками має темно-червоне забарвлення по всій поверхні. Плід має середній, конусоподібний розмір. Він набуває своє забарвлення порівняно пізно, потім досягає ідеального стану зрілості та часу збору врожаю, коли колір з’явився.
  • Смак: солодкий, ароматний
  • М’якоть: хрустка, соковита
Голден
  • Опис: Плід навряд чи сприйнятливий до іржавіння. Шкірка дуже гладка, а плід має дуже приємну форму. М’якоть яблука жовтувата, тверда, хрустка і солодка, вона має дуже низький вміст кислоти. Збір урожаю повинен відбутися в потрібний час.
  • Смак: ароматний, солодкий з дуже низькою кислотністю
  • М’якоть: жовтувата, хрустка, соковита
Джонапринц
  • Опис: Це яблуко є кольоровим варіантом від Джонаголд з раннім забарвленням. Він дає дуже високий і регулярний урожай великих темно-червоних плодів. М’якоть його дуже тверда, на смак відмінний, а фрукти легко зберігати.
  • Смак: гарний смак, трохи солодший
  • М’якоть: хрустка, соковита, дуже тверда

Новини

Останнi новини з нашого саду
Вересень 18, 2021
В нашому саду зараз гаряча пора: триває збір урожаю.
Цьому передувала значна підготовча робота, адже процес збору необхідно детально спланувати. Щоб плоди довго зберігалися, потрібно правильно зібрати урожай, враховуючи індивідуальні особливості кожного сорту. Необхідно якомога точніше визначити момент настання знімної зрілості плодів і прибрати в оптимальний термін, не допустивши затримки зі збиранням врожаю.
Червень 10, 2021
Розгортання градозахисної сітки в яблуневому саду.
Після завершення запилення переходимо до наступного важливого заходу щодо захисту врожаю від несприятливих погодних умов - розгортаємо градозахисну сітку.
Град механічно пошкоджує не тільки плоди, але й саме дерево яблуні - утворюються тріщини в корі, що може привести до хвороби.
Травень 19, 2021
Настав найпрекрасніший період у нашій роботі - дуже гарно цвіте яблуневий сад.
Але триватиме це зовсім недовго і від того ще більш цінно. У роботі саду не все можливо автоматизувати, і деякі процеси краще залишити природі, та лише трохи допомогти їй.

Галерея

Контакти

Ви можете зв’язатися з нами будь-яким каналом зв'язку. Наш робочий час з 09:00 до 17:00 за Київським часов (GMT +2).
Відправити повідомлення