повернутися

Новини про Asia Fruit Logistica 2019

23 Серп, 2019
MAC Ukraine буде учасником щорічної виставки Asia Fruit Logistica 2019, яка відбудеться в Гонконгу.
Відвідайте наш стенд 5U37 у залі 5 Hong Kong's AsiaWorld-Expo.

ASIA FRUIT LOGISTICA, єдиний в Азії спеціалізований виставковий магазин свіжих фруктів і овочів - найбільший та найкращий збір в Азії під міжнародним бізнесом свіжих продуктів під одним дахом, відбувся ще в 2019 році, що відбудеться 4-6 вересня 2019 року в Hong Kong's AsiaWorld- Експо.

                                            

Відвідувачі: Більше 13 000 високоякісних покупців та торгових відвідувачів з 76 різних країн відвідали ASIA FRUIT LOGISTICA 2018 на AsiaWorld-Expo.

                                            

Кількість відвідувачів відзначила зростання на 16 відсотків порівняно з минулорічною подією і підтвердила статус ASIA FRUIT LOGISTICA як свіжих фруктів і овочів у Азії.

                                            

Експоненти: Відвідувачі компанії ASIA FRUIT LOGISTICA знайшли шоу, яке збільшилось майже на третину порівняно з минулорічною подією щодо виставкової площі.

                                            

Всього близько 813 компаній із 43 різних країн виставили свої товари та послуги на виставці, що на понад 150 осіб більше, ніж у 2017 році.

                                            

Розширення сімейства брендів в Азії
FRUIT LOGISTICA та ASIA FRUIT LOGISTICA - провідні світові та континентальні виставки відповідно - також запускають цього року щорічну виставку для бізнесу зі свіжими фруктами та овочами в Китаї. КИТАЙНА ФРУКТОВА ЛОГІСТИКА проходить у Шанхаї.

дивіться більше про Asia Fruit Logistica 2019 на веб-сайті https://www.asiafruitlogistica.com/About/ASIAFRUITLOGISTICA/


повернутися