повернутися

Про сад Oh My Garden!

Де ми знаходимся

В Україні ми знаходимося в чудовій екологічно чистому районі Буковини між містами Вінниця та Чернівці . Земля воїнів і хліборобів. Акуратно омивається водами могутньої річки Дністер.
Через нашу землю пройшло багато народів. Одні намагалися його завоювати, інші - осідати. Так чи інакше наближаючи життя до поколінь, які проживають тут. Рослини і людина. Ми хотіли б зберегти деякі з цих традицій у своєму серці. Інші вдосконалюються та розвиваються розумно.
З цієї конкретної причини ми вибрали саме це місце, щоб посадити наші дерева та виростити більше ніж смачні яблука. Але крім цього, щоб поділитися з вами частиною нашої енергії та джерел.
Це може здатися трохи романтичним. Якщо ви завітаєте до нас, ви самі це відчуєте і побачите!

Сорта яблук

Ми вирощуємо Gala , Golden і Red Jonaprince . Наше тверде рішення бути добрим у чомусь маленькому. Використання екологічної зони та сертифікованих біологічно затверджених поживних речовин зберігає їх здоровими та смачними для ваших клієнтів.
Ми не кажемо, що ми досягли ідеального результату, але щодня вчимось і прогресуємо. Ми з гордістю визнаємось однією з найкращих компаній в аграрному секторі України, і позитивні відгуки наших європейських клієнтів говорять про те, що ми на правильному шляху.
Вдосконалення - це не кінцеве місце призначення, але тривала подорож і моя команда роблять все можливе, що вони вміють, навчаються та роблять.

Сад

Сад - це жива форма буття. Ви повинні постійно схилятися до цього. Піклуючись про кожен крок свого життя. Виховування, догляд, годування, обрізка, цвітіння, цвітіння - існує так багато етапів життя дерева, що ми відчуваємо, що ми вирощуємо їх, як маленьких дітей.
Вони. Ми називаємо їх по імені. Не маючи на увазі маси лісу чи лісового господарства, а обережно доглядає кожного та кожного окремо.
Наші дерева походять з розплідників Болцано в Італії. А знання місцевих експертів підкріплюються за допомогою голландського консультанта.

Фруктосховище

Врожай - це дуже важливий етап у нашому сезоні. Фінал для всіх битв та фінішна лінія для процесу росту. Але гонка на збереження та надання хорошої якості ще не закінчена.
Підбір проводиться ніжними руками членів нашої жіночої команди. Впорядковані та упаковані в ящики яблука переходять у контрольовані температурою камери, наповнені азотом. Яблука охолоджують і “засинають”, використовуючи інертний атмосферний газ із зменшенням шкідливого CO2. Таким чином вони приїдуть до вас свіжим, смачним і хрустким!


повернутися